You are currently viewing המלצה על מעצבת פנים

תהליך עיצוב העסק או הבית הוא תהליך מורכב המשלב אתגרים כלכליים ורגשיים כאחד. אז איך בוחרים מעצבת פנים שתדע לנהל את הפרויקט, לוחות הזמנים והתקציב, שתנצח על כל פרט קטן בעיצוב ותראה את התמונה הכללית ובמיוחד את הלקוח ותדע לשלב בין כל אלו תוך הגשמת כל היעדים והחלומות?

בדיוק כפי שאני מתאימה את העיצוב ללקוח כך אמליץ לאלו המחפשים מעצבת פנים, לבחור אותה על פי אחד (או יותר) מהקריטריונים הבאים בהתאם למה שחשוב להם אישית. לדוגמא, לקוח אחד שלי מעדיף תמיכה ריגשית וליווי צמוד במיוחד, אחר מעדיף לא להיות מעורב ומעוניין בראש שקט ותוצאה יפה ויש כאלו שהכי חשוב להם עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים. לפעמים אפשר לקבל את הכל אך כיצד תדעו מה מתאים לכם?

הנה כמה קריטריונים כלליים בעזרתם תוכלו לבחור את המעצבת המתאימה לכם:

כמה עולים שירותי עיצוב פנים?

יש הרבה מאוד פרמטרים על פיהם נקבע תמחור תכנון ועיצוב הפנים לכן התשובה אינה חד משמעית. במידה ותקציב השיפוץ שלכם מוגבל מאוד או שאתם מעדיפים להשקיע אותו בדבר מה אחר, יכול להיות שתעדיפו לבחור את מעצבת הפנים שלכם על פי הצעת המחיר שלה. ניתן לשכור את מעצבת הפנים לפרויקט מלא הכולל מלבד התכנון והעיצוב גם ליווי ופיקוח או במידה ותרצו לחסוך, תוכלו לשכור את שירותי המעצבת רק לכמה פגישות ייעוץ או ימי ליווי בודדים.

עצה שלי, גם אם התקציב אינו גבוה, חשוב לקחת יועצת לעיצוב פנים (גם אם בתמחור נמוך יחסית) ולהעזר בה בשיקולים התקציביים האחרים. בכל פרויקט חשוב לעמוד במסגרת התקציבית הנתונה שנקבעה מראש ומעצבת פנים יכולה לעזור לכם לנצל את התקציב בצורה חכמה ונכונה בעזרת עצות ותכנון נכון.

חבר מביא חבר

מעל ל-85% מלקוחותיי הינם לקוחות חוזרים, חברים של לקוחות מרוצים, בני משפחה של לקוחות קיימים או קולגות במשרדים בהם עובדים לקוחותיי. אני מאמינה ששמה הטוב של מעצבת הולך לפניה ומאוד חשוב לשמוע המלצה על מעצבת פנים ממכרים קרובים שעברו איתה כבר תהליך של שיפוץ ועיצוב ויודעים לספר לכם על החסרונות, היתרונות ועל אופי עבודתה.

יחסי אנוש וכימיה טובה

יש הרבה מעצבות פנים ורובן מעצבות חללים מקסימים, אך מאחורי התמונות היפות יש אישיות ודינמיקה חברתית אשר ביכולתה להפוך את תהליך העיצוב למהנה ונעים או לכאב ראש אחד גדול. לי אישית חשוב לייצר כימיה טובה המושתת על כבוד מקצועי וחברות בסיסית שמאפשרת פתיחות וכנות לאורך כל התהליך. אני כמעצבת פנים מאמינה שעיצוב נכון משקף את הלקוח והדינמיקה בינו ובין המעצב. ככל שהיחסים טובים יותר כך המעצב לומד מיהו האדם שהחלל אמור לייצג אותו ואת דרכו והעיצוב מקבל נופח אמיתי המותאם ללקוח כמו כפפה ליד.

המלצה על מעצבת פנים בפורום עיצוב

המלצות על מעצבות פנים מקצועיות בפורומים של עיצוב פנים יכולות להיות דבר נפלא רק חשוב להבין שלעיתים לא עומדים לקוחות אמיתיים מאחורי אותם גולשים אלא נציגים או שלוחות של המעצבים עצמם או של מתחריהם. לכן כדאי לקבל המלצה על מעצבת פנים מקצועית ממישהו שבאמת מכירים או לחילופין לשאול את כל השאלות הכי קטנות כדי באמת לעמוד על אופיו של הממליץ ו/או המעצב.

סגנון עיצובי

חשוב לבחון האם הסגנון העיצובי של המעצבת והפרויקטים אותה ביצעה תואם את הסגנון שאתם אוהבים ו/או האם מעצבת הפנים תוכל להתאים עצמה לסגנון שלכם. כמעצבת פנים אני אוהבת לתפור את הסגנון הייחודי לכל לקוח בהתאם לאופיו ולכן ניתן לראות כי כל פרויקט בסטודיו שונה מקודמו. ממטבח כפרי ועד מטבח מודרני, מבית בסגנון אמריקאי ועד בית ישראלי אופייני. סגנון עיצובי מייצג את אופיו של המעצב, את אופיו של הלקוח ומותאם פונקציונאלית לאופיו של החלל ועוזר לנו להגדיר את החומרים והצבעים שאנו שואפים אליהם.

ניסיון מקצועי של מעצבת פנים

האם לשכור מעצבת בתחילת דרכה או מעצבת פנים בעלת ניסיון עשיר (הן בחיים והן בתחום העיצוב)? למעצבי פנים ותיקים יש את הניסיון, הידע והבנה מהותית של רזי המקצוע כדי להגשים את העיצוב והפוטנציאל הגלום בחלל. עם זאת, למעצבי פנים בתחילת דרכם יש את התשוקה ליצור, לתת מעצמם הרבה יותר מבלי להתחשבן על שעות העבודה ולשלוט בטכנולוגיות מתקדמות ובפתרונות עדכניים חדשניים. היתרונות והחסרונות מעבר לכך ברורים ולכן מאוד חשוב לאזן בין השניים.

אתר האינטרנט של מעצבת פנים

משיטוט ריגעי באינטרנט אפשר להגיע להמון אתרי מעצבים, כאשר אתר טוב מאפיין את הסגנון העיצובי של המעצב ושיטת עבודתו. אפשר לדעת המון על המעצב או מעצבת בעזרת המלל המופיע באתר, על סגנונם מהתמונות המוצגות, על הגישה העסקית על פי אופן ארגון המידע באתר ובכלל האם האתר מזמין אותנו לשוטט בו ולהרים את הטלפון. חשוב לבחון גם את המלצות הלקוחות באתר ולראות מה הם מספרים לכם.

פגישת הכרות עם המעצבת

אם נעזוב את המחשב והמדיה הדיגיטלית ונחזור אחורה לבסיס, נבין שאין כמו פגישה פנים מול פנים עם האדם איתו תרצו לצאת למסע שכזה. את כל הפרמטרים שפירטתי פה תוכלו לראות, לשמוע ולהבין בפגישת הכרות אחת, בסטודיו לעיצוב פנים של המעצבת, בה תלמדו להכיר ולקבל את כל התשובות מאחורי תהליך עיצוב הפנים עם אותה מעצבת הפנים.

מזמינה אתכם לצלצל ולתאם פגישת הכרות בלתי מחייבת – 050-7870048

לקרוא המלצות של לקוחות מרוצים –  כנסו כאן

או לצפות במגוון הפרויקטים בעיצוב הסטודיו – כנסו כאן

WhatsApp chat